25 września 2014

Skrócony kurs "Akcje przy kawie" - pominięty slajd początkowy

Cześć,


Więcej szczegółów i informacji nt. tego kursu online tutaj.
Wszystkie części kursu można zobaczyć tutaj.

Szkolenie "Akcje przy kawie" pokazuje, jak selekcjonować najlepsze spółki dla konkretnego inwestora przy minimalnym ryzyku. Nie uwzględnia jednak moich najnowszych odkryć inwestycyjnych, o których powiem więcej dopiero po zakończeniu tego warsztatu. 
 
 

Kurs "Akcje przy kawie", czyli jak dokonywałem selekcji zdrowych, mocno rosnących spółek?  

 
 
freeimages.com

 
            

Pominięty slajd początkowy - Czy będę mówił prawdę?

 
Wszystkie osoby na tradycyjnych szkoleniach, które robiłem około roku temu, widziały powyższy slajd. Pojawiał się on zanim omawialiśmy szkolenie i powinien pojawić się jako pierwszy także tutaj. Przez przypadek został pominięty, ale lepiej późno niż wcale.
 
Wszystko co piszę Ci od lat, także w tym kursie zawsze należy filtrować. Każdy z nas jest inny, moje doświadczenie nie jest Twoim, moje rozumowanie nie jest takie jak Twoje. Wszyscy się różnimy. Dlatego wszystko co w tym kursie przeczytasz możesz traktować jak wiedzę na "szwedzkim stole". Bierz z kursu tylko to, co uważasz za sensowne, resztę zostaw w spokoju. Nie musisz się ze mną zgadzać, ponieważ Twój klucz do giełdy różni się od mojego.
 
Wszystko o czym piszę warto abyś poddawał w wątpliwość i myślał samodzielnie! Czytaj i myśl samodzielnie! Wszystko co przeczytasz może być dla Ciebie zarówno kłamstwem, jak i prawdą - tylko Ty wiesz, jak to będzie wyglądać w Twoim inwestowaniu. Bądź elastyczny przy pozyskiwaniu wiedzy.
 
Dla wyjaśnienia dodam jeszcze, że kurs i wszystkie slajdy są tak ułożone, by ładnie ze sobą się zazębiały i były jak najbardziej skuteczne. Jak pokazało doświadczenie z warsztatów i pokazane metody sprawdziły się nie tylko u mnie, bo i Uczestnicy kursu poprawiali uzyskiwane przez siebie wcześniej wyniki.
 
Dlatego zapraszam Cię do czytania dalszych odcinków i slajdów, zaznaczając jednocześnie, byś ciągle myślał samodzielnie i pamiętał o tym, że po tym kursie przedstawię Ci jeszcze upgrade kursu :) To co opisuję teraz wymaga drobnej aktualizacji strategii i to o sporym znaczeniu. Ale o tym napiszę później, bo jeszcze nie pora.
 
 

Pozdrawiam

 
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarzLinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...