20 maja 2014

Na kogo zagłosować, aby Polska stała się nowoczesna i bogata?

Cześć,


Sprawa jest prosta. Nie głosujmy na partie, które rządziły w ostatnich 25 latach, bo nigdy nie pozbędziemy się komuny i socjalizmu. Zresztą oni pokazali już co "potrafią" - wyjechało z Polski 3 mln młodych ludzi. Dajmy tym politykom zero poparcia, a zobaczymy, jak Polska zacznie się szybko zmieniać!
 
 

Trzeba zagłosować na nowe partie. Trzeba zaryzykować!

 
Ja np. wybieram Korwina, bo jakieś 80% jego wypowiedzi mi się podoba. Gowin jeszcze ma ciekawy program, choć ostatnio mi podpadł i najwyżej za parę lat może dostanie szansę na mój głos. Natomiast reszta partii podoba mi się jedynie od 20-0%, bo to kontynuacja korupcyjnego, socjalistycznego państwa lub wprowadzania chorej polityki antyrodzinnej. Ja jestem w 100% katolem-konserwatystą i nie zgadzam się na deprawację dzieci i wprowadzanie gender pod przymusem. Ja cenię wolność, nie wiem jak Ty?
 
Być może uważasz, że nie powinienem się zdeklarować politycznie, ale to mój blog i podoba mi się zdeklarować. Mało tego, zwolenników POPSLSLDTREP z czystym sumieniem odsyłam do konkurencji. Mam dość syfu, który nam ci ludzie zgotowali. Sama kradzież 153 mld zł z OFE raz na zawsze przekreśliła rządzących.
 
Na koniec filmik z wypowiedziami "między słowami" Korwina. Głosuję na jego partię i chcę im dać szansę. Uważam, że Korwin po 30 latach głoszenia tych samych poglądów, na pewno ich nie zmieni. Jak dla mnie to jedyna nadzieja na potrzebne zmiany i rewolucję w Polsce oraz w przyszłości na potężną Polskę w Europie - 10% PKB, jak zapowiada prof. Rybiński.

Oczywiście pamiętaj zawsze: MYŚL SAMODZIELNIE!
 
 


Jeszcze jeden film :)


 

Pozdrawiam.PS Idź na wybory, nie bądź lemingiem! Myśl! Masz głos!

14 komentarzy:

 1. "Gdyby pan się znał na kobietach, to pan by wiedział, że zawsze się troszeczkę gwałci". "Nie ma dowodów na to, że Hitler wiedział o Holokauście. "Gdyby kat powiesił mi ojca, to płaciłbym mu emeryturę" - to tylko kilka cytatów z tyrad, jakie Janusz Korwin-Mikke.
  1/7 Podatków tych które teraz płacimy. ;-). Pytałeś się jak to zrobić. Takie dyrdymały to prawo małej partii bez szans na objęcie realnej władzy. Równie dobrze może obiecać ,że giełda będzie rosła. Utopia.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie wiem czy z tym lemingiem to nie jest jakaś obraza ;P a na wybory do tego "parlamentu" iść nie zamierzałem. Obejrzałem ten film i zaczynam się zastanawiać. Staram się nie angażować w przedsięwzięcia na które nie mam wpływu a do takich zaliczam te wybory. Na moich czy na innych głosach pewni ludzie zapewnią sobie godny byt na kilka lat, mając w dupie wyborców i państwo, które reprezentują.
  Pozdrawiam JA

  OdpowiedzUsuń
 3. również głosuję na anty-systemowców, będzie KNP lub RN.. na JKM zaczęła się nagonka w mediach.. zobaczymy co z tego będzie, chciałbym, aby weszli chociaż z 1 posłem..

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziś Korwina media osmieszają chcą go PO-dać do sądu za swoje wypowiedzi w sprawie kobied - TUSK nie bedzie mu podawać ręki - to tak sie ośmieza opluwa gnoi kogoś kto ma inne poglądy w III-RP

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja też głosuję na Korwina. Czas na zmiany. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. Czas na zmiany, bo wszyscy będą musieli wyjechać za chlebem. Ilość afer tego rządu przeraża. Ludzie chyba zrozumieją co się dzieje, kiedy wjadą czołgi do Polski z kraju obok, albo wylecą z mieszkania bo nie będzie ich stać na spłatę kredytu.

  Jako inwestorzy patrzący w przyszłość musimy zapobiec katastrofie, do której Polska zmierza, a o której kupione media milczą. Bądźmy mądrzy przed szkodą, nie po.

  Pozdrawiam i idziemy po 50% dla Korwina :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Korwin to prostak. Myślałem, że głosują na niego tylko kibole.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Żeby Korwina zrozumieć trzeba używać jednego pytania:

   - A może ma rację?

   Usuń
  2. Przeczytałem pod jednym z artykułów fajny komentarz - "z Korwina się wyrasta jak z pieluch". Dla mnie Korwin był zawsze Lepperem dla wykształciuchów. Utopia.

   Usuń
 8. Bartek Czytałeś Program
  Jakie zaplecze polityczne ( specjaliści, fachowcy popierają program, jak oceniają realia programu)

  1.

  W przekonaniu, że jedynym fundamentem, na którym można zbudować prawidłowo funkcjonujące państwo jest trwała moralność chcemy, by państwo w każdym przejawie swojego działania opierało się na tym, dzięki czemu zachodnia cywilizacja osiągnęła swoje sukcesy: na godności, honorze, prawdzie, wolności, własności prywatnej i odpowiedzialności.

  Prawo obowiązujące w państwie będzie respektować wolności osobiste obywateli ograniczając działania urzędników państwa jedynie do zabezpieczenia interesów ludzi. Najpełniej wyznaczają to dwie maksymy: "Chcącemu nie dzieje się krzywda" oraz "Twarde prawo lecz prawo".
  2.

  Chcemy by zachowany był i ściśle przestrzegany rozdział władzy ustawodawczej, władzy wykonawczej i władzy sądowniczej, przy czym zakres ich działania powinien być jasno określony i w żadnym razie nie mogą się na siebie nakładać ani wzajemnie przenikać. Władze Państwa dla dobra obywateli powinny wzajemnie się ograniczać i kontrolować w trosce o właściwe wypełnianie swoich zadań względem obywateli.
  3.

  Skuteczność działania władz zależy od ich zdolności finansowych. Budżety władz winny być konstruowane wyłącznie w oparciu o podatki.

  Deficyt budżetowy będzie zakazany a zaciąganie pożyczek ograniczone do sytuacji wyjątkowych, ze wskazaniem sposobu ich sfinansowania. Podatki będą stabilne i będą mogły być nakładane tylko w celu wykonania zadań przewidzianych konstytucją i - w przypadku samorządów - dla wykonania zadań zleconych przez lokalne społeczności.

  Jakakolwiek działalność gospodarcza państwa czy gminy - jako stwarzająca nieuczciwą konkurencję - będzie bezwzględnie zakazana.
  4.

  Działalność gospodarcza będzie prowadzona w oparciu o prywatną własność środków produkcji osób fizycznych lub ich dobrowolnych związków.

  Wszelkie podatki regulujące: cła, subsydia i dotacje będą drastycznie ograniczane - aż do całkowitego zniesienia w zakreślonym terminie. Wprowadzenie jakichkolwiek nowych podatków możliwe będzie wyłącznie w drodze ustawy po znacznie wydłużonym w stosunku do teraźniejszości vacatio legis.

  Zakaz prowadzenia działalności gospodarczej wynikać może jedynie z powodu nieodwracalnej szkodliwości dla jej otoczenia.
  5.

  Armia musi być zdolna do obrony terytorium państwa dlatego budżet obronny powinien być zwiększony. Za jedynie skuteczną uważamy armię w pełni zawodową składającą się z ochotników.

  Powszechny i swobodny dostęp do broni palnej (z wyłączeniem wielokrotnych przestępców i osób psychicznie chorych) przy zachęceniu obywateli do uzbrojenia się stanowić będzie dodatkowe i niebagatelne wsparcie dla armii w kryzysowej sytuacji.
  6.

  Szkolnictwo będzie całkowicie zdecentralizowane i sprywatyzowane. Państwo nie może uzurpować sobie żadnego prawa do narzucania rodzicom czego i jak długo należy uczyć dzieci i sposobów ich wychowania. Zlikwidujemy fikcję "bezpłatnego szkolnictwa" - to obywatele ponoszą całkowity ciężar finansowania systemu edukacji i to oni w zamian za swoje pieniądze mają prawo kształcić swoje dzieci w sposób, jaki uznają za dobry.

  Państwo nie może finansować kultury - zostanie ona poddana mechanizmom rynkowym i prywatnemu mecenatowi. Działalność naukowa i kulturalna nie może być w żaden sposób ograniczana - te dziedziny powinny leżeć poza obszarem zainteresowania państwa. Niedopuszczalne będzie koncesjonowanie środków masowego przekazu i cenzura prewencyjna.
  7.

  Prawo stanowione będzie w oparciu o uniwersalne zasady moralne wypływające z chrześcijaństwa, natomiast wyznanie i światopogląd obywateli jest obszarem w żaden sposób nie podlegającym zainteresowaniu państwa.

  Nie wiem jak to komentować, ale zachęcam do przeczytania. Może za pośrednictwem twojego bloga ktoś się opanuje przed głupotą i wywracaniem wszystkiego do góry nogami.
  Korwin chce prawa dżungli kto silny przeżyje, słaby skazany będzie na naturalną selekcje.

  Pozdrawiam
  Piotr

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Piotr, zmiany są konieczne.

   Potwór urzędniczo-biurokratyczny najpierw zmusza Cię do pracy, potem zabiera Ci większość pieniędzy w podatkach, potem te pieniądze przejada na mercedesy, pałaze zusowkie, przekręty itd., a z tego co zostaje próbuje spełniać życzenia tych, których wcześniej obrabowano.

   Służba zdrowia, wojsko, szkolnictwo, drogi na które niby ściągane są miliardy, wciąż są w opłakanym stanie. Bo mamy raka biurokratyczno-urzędniczego i Korwin słusznie uważa, że trzeba to wszystko wyciąć i zmienić, a ludziom dać z powrotem ODPOWIEDZIALNOŚĆ za własne życie. Nie jesteśmy dziećmi, żeby skarb państwa decydował o naszym życiu.

   Prawo dżungli nie wróci bo jak Korwin słusznie zauważa, powstaną prywatne organizacje, które będą się zajmowały najbiedniejszymi itd.

   Koniec komunizmu, czas na zmiany. Trzeba wywrócić wszystko do góry nogami, bo inaczej wyjedzie kolejne 3 mln ludzi młodych! W Polsce się źłe dzieje i trzeba zmienić POPSLSLDPISTREP, bo to stara ekipa, która chce jeszcze bardziej opodatkować ludzi, żeby realizować swoje chore państwo.

   Pozdrawiam

   Usuń
 9. Żadnych zmian jest dobrze.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Najgorsze możliwe podejście w świecie ciągłych zmian to mówić "żadnych zmian jest dobrze". :) Polecam Ci przeczytać książkę, kto zabrał mój ser?

   Pozdr

   Usuń
 10. A jakie to organizacje prywatne mają wg Korwina zająć się najbiedniejszymi?

  OdpowiedzUsuńLinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...