19 marca 2014

Zmiany w Portfelu Bart

Cześć,
 
W Portfelu Bart i w całym moim realnym portfelu doszło do strategicznych zmian. Sprzedałem wszystkie akcje - zarówno Neukę jak i MedicalAlg. Jest to wynik zmiany postrzegania rynków kapitałowych na świecie. Więcej na temat zmian napiszę w comiesięcznym podsumowaniu portfela.
 
Pozdrawiam.

15 komentarzy:

 1. To ciekawe. Pewnie przewidujesz wojnę. Mam nadzieję, że jej nie będzie...

  OdpowiedzUsuń
 2. Przewiduję zupełnie nowe zasady gry na rynkach kapitałowych. Ewentualna wojna to tylko jeden mały element całej układanki. Rynki kapitałowe jakie znamy skończyły się...

  OdpowiedzUsuń
 3. Blogerom puszczają nerwy - hossa ma spore szanse na kontynuację.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dokładnie ale trzeba pamiętać że to może być już ostatnia fala hossy więc zyski na górze trzeba kasować ;)
   ja siedzę w wigu20 , eur/usd i mam trochę shortów na złocie z samego dachu prawie ;)

   Usuń
 4. Hej Bart, jesteś dla mnie niekwestionowanym autorytetem jako inwestor indywidualny. Twoje wyniki mówią same za siebie. Dlatego wywołałeś spory niepokój w moich inwestycjach porzucając wszystko w takim momencie. Rozważałem nawet szkolenie u Ciebie, na które mieliśmy uzbierane pieniądze z premii miesięcznych żony. Czy uważasz, że wciąż ma to sens? Co teraz robić w takim razie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dobrze, że nie rentę ;)

   Usuń
 5. Jak na doświadczonego inwestora to Bartku późno to robisz .Ja jako nowicjusz 1,5 roku praktyki plus 2lata teorii już od 3tyg. wszystko oddałem w ręce spragnionych zysku i weszłem w obcą walutę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A to są wyścigi?:)

   Usuń
  2. z takim pytaniem na maraton idz

   Usuń
 6. Czy Twoim zdaniem warto teraz emigrować z kraju? Po Twoim poście sprzedałem dzisiaj wszystko,co miałem - 6 akcji KGHM, 3 Neuki i 1500 Petrolinvestu. Niestety wszystkie ze stratą, ale jak ma być gorzej, to lepiej się na jakiś czas ewakuować. Jak coś to odkupić taniej. Giełdy chyba nie zamkną? Jak sądzisz?

  OdpowiedzUsuń
 7. Niestety twoje poczynania nijak mają się do strategii, analiz szkoleń. Twoje inwestowanie przypomina trochę błądzenie po omacku. Inwestujesz przecież fundamentalnie ( długoterminowo na sposób WB) a na jednej spółce 1 rok nie możesz wytrzymać.

  Pozdrawiam Powodzenia

  OdpowiedzUsuń
 8. Ile wolt można wykonać w przeciągu kilku miesięcy?20 marca 2014 21:55

  Facet odjechał. Bloger, inwestor, błazen.

  OdpowiedzUsuń
 9. nawet opcje nie pomogły ?

  OdpowiedzUsuń
 10. Cały czas na rynkach będą chwile strachu i chwile radości. Rynek spada i rośnie na przemian. Rynki są tylko dla długo dystansowców. Takie szybkie kupowanie i sprzedawanie to suma 0 lub -. Inwestowanie długoterminowe może dać lepszą przyszłość. Bart ma swoją wizję rynków i to jest najważniejsze, bo jeżeli ktoś niema swojej wizji rynków to niema sensu , aby ktoś inwestował.

  OdpowiedzUsuńLinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...