27 stycznia 2013

Najlepsza książka, aby odkryć swój potencjał*

*najlepsza wg mnie.

"Twoja misja" - Jean Monbourquette

Czytałem ją już kilka razy, za każdym razem odnajduję nowe wskazówki na moją aktualną życiową sytuację.

Jeśli masz odwagę spojrzeć w głąb siebie, poszperać w swoich przeczuciach i marzeniach, jeśli chcesz uwolnić swój największy życiowy potencjał, też finansowy, też giełdowy, może globalny, jeśli bylejakość życia nie jest dla Ciebie, to polecam powyższy tytuł.
Jeśli marzysz by spełnić swoją prawdziwą misję, swoje marzenia serca, zamiast ustawić się tylko w wygodnym, hedonistycznym, egoistycznym życiu osobistym lub nawet rodzinnym, to podejmij wyzwanie.

Jeśli chcesz, aby Twoje życie było pasjonujące, bez nudy, jeśli chcesz odkryć swoją misję i podpisać kontrakt na przygodę, jak Bilbo Baggins w "Hobbicie", to przeczytaj tę książkę..

Polecam.

Książka nie należy do płytkich, raczej wchodzi bardzo głęboko w głąb naszych pragnień i serc, pozwala odkryć nasze prawdziwe pasje, ukryte i schowane w głębi nas.

Polecam tę książkę, bo daje kopniaka do działań, które odkładamy i odkładamy. Jest to książka księdza katolickiego, więc nie dla wszystkich. Raczej w dzisiejszym świecie, tylko dla odważnych osób, które chcą poznać prawdę i nie udawać, że żyją.

To może być również, książka nie dla Ciebie, sięgnij po nią tylko, jeśli chcesz, a serce cicho podpowiada, że może warto. Może to nie ten czas, a może masz jej nigdy nie czytać. W końcu każdy z nas jest tak wyjątkowy, że ma własną wyjątkową podróż. Sam wybierz, każda decyzja będzie dobra.

Niedzielna melodia. Trochę prawdziwej muzyki, dyryguje mój ulubieniec Dudamel:


Spokojnej, radosnej niedzieli :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarzLinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...