07 kwietnia 2012

Życzenia świąteczne :) + Filmik Wielkanocny.

Witaj Drogi Czytelniku,

Dziękuję Ci, że jesteś :) Dziękuję, że czytasz moje wypociny czasem mądre, czasem głupie :) Wierzę w Ciebie i wiem, że wybierasz z bloga tylko to, co ma sens :) Dziękuję wszystkim za komentarze na blogu i za maile(wybaczcie czasem dłuższy czas nie odpisywania). Dziękuję za dobre słowa i szczerą, konstruktywną krytykę.

Jest Wielki Tydzień, a ten blog tworzę w oparciu o wiarę chrześcijańską. Ci którzy również wierzą w Boga, prośba stójcie na straży wpisów na tym blogu, prośba też o modlitwę. Dzięki z góry.

Z okazji Świąt Wielkanocnych chcę złożyć Tobie (i sobie) życzenia Wielkanocne, abyśmy ciągle się nawracali, ciągle zmieniali stare myślenie, ciągle się udoskonalali w tym, co robimy, abyśmy umieli służyć innym ludziom naszymi talentami, wg. woli Boga. Abyśmy z każdym dniem czuli większą radość w sercu, zawsze mieli wiarę, nadzieję i miłość. I żeby nasza miłość była podobna do Jego miłości, do bezwarunkowej akceptacji innych, bez osądzania. Żebyśmy zło dobrem zwyciężali :) I życzę też skutecznego pomnażania kapitałów na giełdzie, abyśmy wszyscy tu zebrani, byli kiedyś w pełni wolni finansowo i mieli przychody pasywne :)

I mam dla wierzących i niewierzących, wspaniały filmik o argumentach za i przeciw wierze w Boga. Wklejam linka i polecam obejrzeć, zaciekawia od pierwszych minut,  Kliknij tutaj: film "Spotkanie" >>

Wesołych i radosnych Świąt dla Ciebie :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarzLinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...