05 lutego 2012

Niedzielna melodia + Marzenia :)

Czy wiesz jakie jest Twoje marzenie, pragnienie serca? Co chciałeś robić? O czym marzyłeś? Kim chciałeś być? Do czego masz talenty? Co Cię przyciąga i pasjonuje?

Polecam odszukać swoje przeznaczenie, bo wtedy idąc ku jego realizacji, nie przepracujesz w życiu ani jednego dnia - praca będzie dla Ciebie czystą zabawą i przyjemnością, a wyniki przekroczą Twoje najśmielsze oczekiwania(wtedy też zarobisz pewnie najwięcej pieniędzy). Poniedziałki staną się radością :)

"Kto szuka ten znajdzie" :) Proszę szukaj swojego marzenia, aż do skutku. Widzę w Holandii zbyt dużo znudzonych życiem ludzi, bez pasji, więc będę o tym czasem trąbił!

Wstawiam piosenkę trochę o nas inwestorach ;) Ja przynajmniej jestem giełdowym Elevator Boyem ;)
Udanej niedzieli i proszę polub "Akcje przy kawie :)" na FB, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś. Dzięki.

2 komentarze:

  1. Od dawna mnie ciekawiła ta Holandia, a nie wiem czy o tym pisałeś na blogu (mogłem przeoczyć). Jeśli to nie tajemnica to mógłbyś napisać czym się tam zajmujesz?

    OdpowiedzUsuń
  2. Ha! To całkowita prawda, jeśli pracuje się w zawodzie który lubimy i cenimy nie czujemy zmęczenia, ani przepracowania - bo sprawia nam to przyjemność. Każdy przecież chciałby mieć pracę w której się spełnia i którą uwielbia! I efekt jest rzeczywiście taki jaki powinien.

    OdpowiedzUsuńLinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...