28 stycznia 2012

Giełda to jeden ..

z kluczy do ..


I nadal możesz, nieważne ile masz lat. Trzeba te pragnienia odkryć albo do tych marzeń wrócić, odkopać je i zacząć znowu o nie walczyć!

Na naukę giełdy nigdy nie jest za późno, ona może otworzyć furtkę do realizacji naszych marzeń, do wyrwania się z niewoli XXI wieku, z pogoni za pieniądzem, z wyścigu szczurów, narzekania o straconej szansie. Nauka inwestowania zrobi z Ciebie człowieka o wyjątkowych cechach charakteru. Nauka giełdy to jeden z czterech kluczy (giełda/biznesy/nieruchomości/wyjątkowy talent np. sportowiec; lekarz; aktor itd.) do wolności i realizacji marzeń..

"Nie poddawaj się!" - to napis książeczki z cytatami, która stoi na moim biurku. Często będę to sobie i Tobie powtarzał! :)

Przestańmy wierzyć w mroczne fatum, stańmy się wolni finansowo i zrealizujmy swoje pragnienia serca. Mroczne fatum to tylko piosenka, to fałszywy hologram, który niszczy się czynem.


Ucząc się tylko tego czego uczą w szkołach, osiągamy wyniki gorsze, niż przeciętne. Najbardziej warto uczyć się tego, czego nie uczą w szkołach i na uczelniach..

Rachunkowość i analiza fundamentalna to "język wolności"! A giełda to jeden z kluczy..

2 komentarze:

  1. Poprawiony humor na dziś :-)

    OdpowiedzUsuń
  2. Kupuj akcje z GPW tam jest większa płynność

    OdpowiedzUsuńLinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...