24 grudnia 2011

Radosny czas + specjalny tydzień!

Witaj Serdecznie,

Niestety w ostatnich dniach nie mam praktycznie dostępu do komputera. Laptop jest w naprawie i dopiero od nowego roku ruszę z cyklicznymi wpisami. Sugerowany przeze mnie termin wydania 2-giego e-booka również się przesunie. Przepraszam za gołosłowność. To bedzie do naprawy na kolejny rok :)

W przyszłym tygodniu, jak co roku, robię sobie specjalny tydzień refleksji. Przez najbliższe kilka dni po Świętach Bożego Narodzenia, skupię się na tym, by zatrzymać się w pędzie życia i dokładnie przeanalizować ostatni rok życia. Ocenię w nim zarówno dobre, jak i złe wydarzenia. Będę również ponownie analizował giełdowe błędy i straty, oraz inwestycje zakończone sukcesami. Dzięki takiemu zatrzymaniu się, będę mógł dostrzec to, co nie działa i zmienić strategię na zwycięską. Polecam Ci poświęcić ostatni tydzień(lub przynajmniej parę dni) roku na podobną refleksję, inaczej możesz w kolejnym roku powtórzyć dokładnie te same błędy, które popełniałeś w obecnym roku. Szkoda Twojego czasu.
Mamy 4 strefy do refleksji: materialną(zdrowie, sport, finanse itd.), duchową(relacje z Bogiem), intelektualną(nasz rozwój) i społeczną(nasze relacje z ludźmi, rodziną, pomoc innym itd).

Przypominam też, że dziś w kioskach można kupić Almanach Giełdowy Gazety Parkiet(12 zł). Polecam szybko polecieć do kiosku, bo znika z półek. Osobiście uważam to za najlepszy zbiór informacji o spółkach w jednym miejscu.

Święta i życzenia :)

Dziś Boże Narodzenie, piękny czas. Życzę Ci i sobie, abyśmy Święta spędzili w gronie kochających osób, w atmosferze pokoju serca, radości i miłości. Życzę nam, aby Bóg się urodził w naszym życiu ponownie, bo wtedy zaczynamy być szczęśliwymi ludźmi :)

Na razie tyle, postaram się zrobić dodatkowy wpis przed Nowym Rokiem 2012 :D

5 komentarzy:

 1. Wesołych Świąt! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszystkiego dobrego z okazji Świąt.

  OdpowiedzUsuń
 3. gazete parkiet mozna kupic jeszcze w wersji elektronicznej na ich stronie, koszt 4,5zł ;) mozna sobie pozniej wydrukować. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. BART, nie analizuj, kupuj akcje!!! Petrola po 2,39, za 2 lata sprzedasz po 25, he pozdro wesołych

  OdpowiedzUsuń
 5. Może napiszesz twoje typy na 2012 r. do największych wzrostów?

  OdpowiedzUsuńLinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...