26 listopada 2011

Jeśli nie kochasz siebie, nie graj na giełdzie..

Jeśli tracimy na giełdzie, to jedna z przyczyn moze lezeć w nas, mozemy się nie kochać, a to znaczy, ze nie będziemy dopuszczali sukcesu w naszym zyciu. Będziemy sabotowali samych siebie, nasze działania. Jedną z przyczyn, która moze powodować słabe wyniki giełdowe, moze być brak miłości do siebie.

Jak brak miłości moze objawiać się w zyciu>

Chociazby skąpstwem wobec siebie; niedbałym wyglądem; brakiem stawiania sobie wielkich wymagań; brakiem wychodzenia ze strefy komfortu tj. wygodnego zycia; otyłością; przewlekłymi chorobami; problemami finansowymi i długami; nudą; smutkiem; frustracją; nałogami; narzekaniem; nie wchodzeniem w swoje lęki, bojąc się nieznanego; nie dbając o ducha i ciało; wpadaniem w alienację i samotność itd.

Rzucam ten temat do przemyślenia..

ps. bogate w gotówkę/akcje konto bankowe/maklerskie tez nie musi oznaczać miłości do siebie.. A bez niej zycie nie jest pełne. Dopiero w momencie, kiedy zaczynamy kochać siebie, mamy zasoby, wtedy mozemy dawać swoje zasoby innym. Dopiero kiedy realizujemy miłość poprzez realizację naszych marzeń i celów, pojawiają się pieniądze w ilościach nam przeznaczonych..


4 komentarze:

 1. Bartoszu jak przewidujesz zachowanie gpw w grudniu? czy jest szansa na odbicie w najblizszym czasie i jak dlugo widzisz to besse?
  pzdr.Andreas

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak tam twój Vision? Widze że łapie już 0,04zł.

  OdpowiedzUsuń
 3. Blog ma coraz ciekawsze wpisy. Mam nadzieję że się znowu rozkręcisz i będzie ich więcej.

  OdpowiedzUsuń
 4. Czyzbys Bartk teraz zdal sobie sprawe, ze byc moze siebie nie kochales kupijac VV ? Ja chyba tez siebie nie kochalem kupujac cos innego ;) Ech. Teraz nikt siebie nie kocha - bo wszyscy w dobie kryzysu traca ;) No z paroma wyjatkami ;)

  OdpowiedzUsuńLinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...