18 września 2011

Niedzielna melodia + Walczmy o marzenia!

Czy masz marzenia? Czy znasz swoje marzenia? Czy dążysz, aby je zrealizować?

Marzenia trzeba odkryć, odkopać, wiele osób zakopało je dawno temu. Nie zakopuje się marzeń, nie zakopuje się talentów. O marzenia trzeba walczyć, o czym przypomniał mi mój brat wczoraj podsyłając filmik, który Wam zaraz wkleję. Ale wcześniej wkleję Wam prawdziwą historię Sylwestra Stallone i inny fajny filmik :)

"Never, never, never give up!" - Nigdy się nie poddawaj w realizacji marzeń. Nasze marzenia są dobre, Ktoś nam je wszczepił w serce.. Nasze marzenia są dobre :)Rocky film!

I ostatni filmik :)

Udanego tygodnia. I dobrych przemyśleń.
Co do giełdy, chwilowo nie mam o cym pisać w temacie. Wygląda na to, ze sytuacja na świecie powoli się krystalizuje. Nie wiem, czy pogłębią się spadki, czy wrócimy do wzrostów. Wiem jedno jest to okres wielkich szans giełdowych i warto zagłębiać się w analizę spółek. Ja obecnie wzmacniam się finansowo i analizuję rynek. Kazdego dnia staję się silniejszy, korzystam maksymalnie na tym kryzysie, nie tylko finansowo. Polecam zmiany w zyciu :)

ps. notebook mi się trochę popsuł nie mam litery "z" i "z" z kropką oraz znaku zapytania(muszę je kopiować) - sorry za literówki.

5 komentarzy:

 1. "Wiem jedno jest to okres wielkich szans giełdowych"

  Zgodzę się - jest olbrzymia szansa - zarobku na spadkach. Wszystko nieuchronnie zmierza ku zapaści w Europie i to na różnych płaszczyznach, nie tylko gospodarczo/finansowej. Osobiście na chwilę obecną nie widzę żadnych argumentów przemawiających za zakupem akcji, no chyba że DT jeśli ktoś ma czas i zdrowie na takie rzeczy.

  OdpowiedzUsuń
 2. hym... a ta historia o powstaniu filmu Rocku jest naprawdę prawdziwa> bo jakoś nie mogę w to uwierzyć ...

  OdpowiedzUsuń
 3. Witam.Zgadzam się z ,,na-plus",że sytuacja wygląda niewesoło.Co do spadków to czeka nas jeszcze zjazd przez co najmniej pół roku,aż rynek zdyskontuje wszystkie złe wiadomości.No i oczywiście przed nami jeszcze bankructwo Grecji,co rynki już wyceniają na 95%.Jeśli chodzi o nasze podwórko to spadki byly znacznie większe niż ktoś mógłby sadzić np.po WIG20.Od marca br.średni spadek ceny polskich akcji wyniósł 40% o czym informuje tzw.indeks cenowy.Spadł on bowiem z poziomu nieco ponad 1000pkt do obecnych 597pkt.Wig20 jest indeksem wazonym kapitalizacją i nie pokazuje prawdziwej masakry na naszym parkiecie.Osobiście od marca już stoję z boku i przygladam się temu co się dzieje.Pozdrowienia dla Bartka.

  OdpowiedzUsuń
 4. tak, są okazje do dużych zysków. i do dużych strat. gotowanie żaby ciągle skuteczne. a do rocky'ego też mam duży sentyment.

  OdpowiedzUsuń
 5. A co sądzisz Bartku o słowach Taleba: "Giełda jest dla frajerów".
  Podaje link do artykułu: http://www.pb.pl/2488465,95859,taleb-gielda-jest-dla-frajerow

  OdpowiedzUsuńLinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...