26 sierpnia 2011

Czy musisz coś zmienić, aby... ?

Czy chciałbyś jeździć w takie miejsca na wakacje? Albo kupić sobie tam apartament?Jeśli odpowiadasz tak, to zapytaj siebie, czy musisz coś zmienić w swoim sposobie życia/zarabiania/wydawania pieniędzy/rozwoju/pracy/motywacji/spokoju ducha/pracowitości/metody inwestycyjnej/itd?

Czy żyjąc tak jak dziś, będziesz mógł spędzać czas w takich miejscach lub innych, o których marzysz? Czy żyjąc tak jak dziś, zrealizujesz swoje marzenia?

Jeśli odpowiadasz 'nie', to zmień coś, abyś zrealizował swoje marzenia.
Zacznij od planu: Jak zrealizuję swój cel?
Rozpisz sobie punkt po punkcie, co zrobisz w najbliższych miesiącach/latach, aby osiągnąć swoje marzenie. Szczegółowo, opisz jak go osiągniesz. Mały kroczek za kroczkiem. Dzień za dniem. Zrób to dla siebie :) Wierzę w Ciebie. Wiem, że dasz radę, tylko zacznij.

Jeśli uważasz, że takie wakacje są niemożliwe w Twojej sytuacji życiowej/finansowej, to po prostu brakuje Ci wiedzy i inteligencji finansowej. Zdobądź ją, a potem zastosuj.

Zmień coś w swoim życiu na lepsze. Dzisiaj, teraz! Na serio, po co czekać?
A jeśli, nie chcesz nic zmieniać, to przynajmniej przestań narzekać na swoje życie, pogodę, świat itd. To też zmiana, i być może życiowej wagi ;)

Nie poddawaj się!

1 komentarz:

  1. Innymi słowy jak recytował pewien poeta:
    "...nie wegetuj, swój hajs kolektuj..."

    OdpowiedzUsuńLinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...