11 maja 2011

Darmowy e-book cd.

Hej powiem tylko, że darmowy e-book, gdzie dzielę się ponad 12 latami doświadczenia na giełdzie, wciąż jest "szlifowany".

Termin końcowy: tak szybko, jak to będzie możliwe. Dam znać wszystkim tutaj i na Facebooku. Zależy mi bardzo na jak najszybszym ukończeniu publikacji.

Dzięki wszystkim Czytelnikom bloga za obecność i spędzany wspólnie czas.
Pozdrawiam.

9 komentarzy:

 1. Bartku,

  Mam dla ciebie ciekawy artykuł:

  Cytat:
  "Polakom źle wychodzi tworzenie organizacji opartych na bezosobowych stosunkach między ludźmi, na pracy dużych zespołów, bo mamy skłonność do traktowania spraw nie merytorycznie, lecz personalnie. Jak ktoś ma odmienne zdanie, nie uważamy, że to po prostu inny ogląd sprawy, ale wręcz obraza naszej godności. Podczas zebrań zamiast spierać się o sprawy, ludzie kłócą się o tę godność. "  http://www.forbes.pl/artykuly/sekcje/20-pytan-do/20-pytan-do----jacka-kochanowicza,14590,1

  OdpowiedzUsuń
 2. Kocham Forbesa!!! ;P

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten Wielton to mina jakich mało...

  OdpowiedzUsuń
 4. Wielton mina jaki...., widze ze nie którzy to chcą kupic i 100% w góre najlepiej w tydzien , albo dwa, poczekajmy z oceną, mam kontakt firmowy z Wieltonem, zakupy robią coraz wieksze, obroty rosną, zobaczymy jak będzie w całym roku i czy potrafią przucic to na marze, jak nie to ... pewnie wina Bartka :)
  Pozdrawiam Serdecznie
  Mariusz

  OdpowiedzUsuń
 5. Dzięki za artykuł przejrzę :)

  Wielton zrobił nam małego psikusa :)

  Niedługo napisze więcej o spółce.

  OdpowiedzUsuń
 6. http://www.unitrader.pl/ebook/

  1500 xDDDDD

  OdpowiedzUsuń
 7. Maciekk, wstydź się promować ebook za 1500zł:)
  Ja zdecydowanie wolę darmowy Bartka:)

  Pozdrawiam
  Kazimierz

  OdpowiedzUsuń
 8. hahahaha popłakałem się ze śmiechu - w dodatku strona ma 2 fanów na facebooku. Pewnie twórca i jego panna :D JA bym nie dał 15 zł szczerze mowiac za taki ebook - za Bartowy tak :)

  OdpowiedzUsuńLinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...