17 marca 2011

Optimus v tragedia w Japonii - wypowiedź Michała Kicińskiego

:-)


Alez to naprawde nie ma zadnego znaczenia. No moze oprocz tego, ze w dobie medialnego szumu dookola Japonii, jest to nosne, acz malo sensowne;-) haslo, ktore moze przestraszyc co mniej zorientowanych.


Z liczacych sie dla Wiedzmina 2 PC rynkow, Namco obsluguje Europe Zachodnia. Jest to absolutnie niezalezna struktura od Namco japonskiego, ktora nota-bene jest dawna struktura dystrybucyjna Atari (Atari sprzedal swoje Europejskie odzialy, wlasnie do Namco, jakis czas temu). Nawet jakby to byly jakies bardzo zalezne i polaczone struktury, nadal nie mialoby to znaczenia dla premiery Wiedzmina 2.


Kryzys w Japonii, ani obecny zwiazany z kataklizmem, ani trwajacy od lat zastoj gospodarczy, nie ma moim zdaniem, absolutnie wplywu na to jakiej sprzedazy detalicznej Wiedzmina 2 PC mozemy sie spodziewac.


Pozdrawiam,


Michal Kicinski

2 komentarze:

  1. Zapraszamy na wykład o Wiedźminie 2 25 marca o godzinie 17:00 Całość będziemy transmitować na żywo na Polygamii (polygamia.pl) , nie martwcie się więc, jeśli nie będziecie mogli być tego dnia na miejscu.Zapraszamy.

    OdpowiedzUsuń
  2. Dzięki za namiary. Polecam to wydarzenie wszystkim akcjonariuszom. Pozdrawiam. Osobiście na pewno obejrzę wykład :)

    OdpowiedzUsuńLinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...