05 marca 2011

Jedna z najlepszych książek biznesowych jakie czytałem.

Dziś chciałem Ci polecić super książkę. Przeczytałem w życiu na razie kilkaset książek, w tym sporo poradników biznesowych. Książkę, którą poniżej polecam jest jedną z najlepszych jakie czytałem. Jeśli chcesz otwierać biznes, założyć rodzinę, spotkać miłość, poprawić swoje zdrowie itd. to w tej książce podany jest mądry i "prosty" sposób. Oczywiście trzeba wdrożyć go w życie, a to już jest trudne.Autorem książki jest znany w USA marketingowiec, miliarder i chrześcijanin Steven Scott. Współpracował z masą znanych osób w stanach - szkolny kolega Stevena Spielberga.

Uważam, że zastosowanie rad tylko z tej jednej książki i wdrożenie ich w życie, pozwali osiągnąć wiekszość marzeń jakie mamy. Sam staram się coraz więcej z niej wdrażać i odpowiednio rozplanowaywać moje cele.

Książka omawia m.in. takie tematy: jak odkryć swoje mocne i słabe strony, opisuje metody osiągania celów, a nie tylko ich ustalania, pokazuje metody sprzedażowe, biznesowe, omawia jak nie mając pieniędzy, wiedzy i talentów w jakiejś branży, stworzyć firmę, która osiągnie sukces. Wszystko jest oparte na wartościach i przykładach z życia. Ogólnie zastosowanie rad zawartych w tej książce, pozwala poprawić komunikację i relacje z ludźmi oraz pomaga lepiej rozumieć innych.

Nie będę się więcej rozpisywał. Polecam tę i inne książki tego autora. Jeśli chcesz np założyć biznes i nie wiesz nawet jaki, to przeczytaj tę książkę. Może przynajmniej parę rzeczy uznasz za wartościowe. Na koniec dodam, że książkę można zbyt szybko zaszufladkować jako typowy poradnik, co będzie błędem.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarzLinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...