23 lutego 2011

Pieniądze, które mogę stracić!

Witaj,

Przy sprawie korekty giełdowej warto od razu powiedzieć, że na giełdzie inwestujemy pieniądze, które nawet jak stracimy, to nie doprowadzi nas to do bankructwa, czy bezdomności.

Na giełdzie inwestuje się nadwyżki i oszczędności, a nie pieniądze konieczne do przeżycia. Wiem, że o tym wiesz, lecz wolę na wszelki wypadek przypomnieć tę priorytetową kwestię.

Jeśli dochodzi do krachu światowego i spada 90% kursów spółek na świecie, to my jako mądrzy inwestorzy, mamy taki dopływ gotówki co miesiąc, która pozwala nam normalnie żyć i utrzymywać naszą rodzinę.

Dlaczego inwestować takimi pieniędzmi?

Na giełdzie inwestuje się pieniędzmi, które można stracić. Trzeba mieć zawsze na to poprawkę, trzeba założyć tak jak w biznesie, że coś pójdzie nie po mojej myśli. Trzeba do inwestycji na giełdzie podejść odpowiedzialnie.

Nie może dojść do sytuacji, gdy problemy finansowe w domu zmuszają nas do sprzedaży akcji w najgorszym momencie. Dlatego ważne jest by budować portfel firm, za pomocą pieniędzy przeznaczonych tylko na inwestycje. Do tego namawiam.

Pozdrawiam
BZ

Brak komentarzy:

Prześlij komentarzLinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...